Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Achihaii Andrei

Vanatori, Jud. Iasi

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2019

 

Palmares : 

  • 09.06.2018 - Locul 9 la categoria 14-18 ani - MTB Dragomirna
  • 01.09.2018 - Locul 13 la categoria 14-18 ani - Maratonul Nordului
  • 16.02.2019 - Locul 5 - Roti pe Gheata
  • 01.06.2019 - Locul 5 - MTB Dragomirna
  • 17.08.2019 - Locul 4 la categoria 19-29 ani - Maratonul Nordului
  • 11.05.2019 - Locul 1 la categoria 19-29 ani - Cross pentru Scoli Pascani

     

Hits: 113
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Anton Mihai Catalin

Bucuresti

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2019

 

 

Palmares : 

  • 2019.11.17 - Locul 12 - Lunca Timsisului Trophy
  • 2019.07.20 - Locul 7 categoria 40-50 an, Locul 42 general - Teleferic Challenge, Poiana Brasov
  • 2019.07.28 - Locul 4 categoria 40-50 ani, Locul 14 general, Traseul Lung - Sambata X3, Sambata de Sus https://www.strava.com/activities/2570557084
  • 2019.07.14 – Locul 3 (Nivel 4, Categoria 40-50 ani) loc 13 la general – Topoloveni Summer Tour, Topoloveni
  • 2019.06.30 – Locul - (Categoria Stafeta) loc 23 la general – Greenfield Duo Challenge, Bucuresti
  • 2019.06.16 – Locul 2 (Nivel 4, Categoria 40-50 ani) loc 6 la general – Livada cu Ciresi, Paulesti
  • 2019.06.09 – Locul 41 (Categoria 40-50 ani) loc 109 la general – Macin Mountain Fun, Macin
  • 2019.06.02– Locul 26 (Categoria 40-50 ani) loc 94 la general – BikeRace Brasov, Brasov
  • 2019.05.19– Locul 89 (Categoria 40-50 ani) loc 355 la general – Prima Evadare, Bucuresti
  • 2019.05.11– Locul 33 (Categoria 40-50 ani) loc 114 la general – Maratonul Vinului Urlati, Urlati
  • 2019.04.14– Locul 27 (Categoria 40-50 ani) loc 119 la general – Triada MTB Avrig, Avrig
  • 2019.04.07 – Locul 2 (Nivel 4, Categoria 40-50 ani) loc 17 la general – Ziua B, Bucuresti
  • 2019.04.06 – Locul 37 (Categoria 40-50 ani) loc - la general – Garboavele XC editia  a 9 a, Galati
  • 2019.03.30 – Locul 12 (Categoria 35-99 ani) loc 29 la general – Lunca Timisului Trophy, Urseni
  • 2018.11.04 – Locul 4 (Nivel 4, Categoria 40-50 ani) loc 201 la general – Maratonul Dunarii, Prundu
  • 2018.10.27 – Locul 41 (Categoria 40-50 ani) loc 135 la general – Bucuresti Mtb Race, Bucuresti
  • 2018.10.06 – Locul 3 (Nivel 4, Categoria 40-50 ani) loc 170 la general – Haiduci si Domnite, Moara Vlasiei
  • 2018.09.30 – Locul 17 (Categoria 40-50 ani) loc 50 la general – Cursa Dunării Călărășene, Calarasi
  • 2018.09.16 – Locul 6 (Categoria 40-50 ani) loc 26 la general – Cheia MTB Challenge, Cheia
  • 2018.09.08 – Locul 54 (Categoria 40-50 ani) loc 177 la general – Alpine Challenge Pucioasa, Pucioasa
  • 2018.09.01 – Locul 18 (Categoria 40-50 ani) loc 90 la general – Urban Race MTB, Bucuresti
  • 2018.08.18 – Locul 68 (Categoria 40-50 ani) loc 290 la general – Transilvania Bike Trials, Saschiz
  • 2018.07.21 – Locul 5 (Categoria 40-50 ani) loc 26 la general – Teleferic Challenge, Poiana Brasov
  • 2018.07.15 – Locul 2 (Nivel 9, Categoria 40-50 ani) loc 158 la general – Lupii Dacilor Trofeul Muscelului, Campulung
  • 2018.07.08 – Locul 2 (Nivel 4, Categoria 40-50 ani) loc 96 la general – Livada cu Ciresi, Paulesti
  • 2018.06.23 – Locul 5 (Nivel 4, Categoria 40-50 ani) loc 183 la general – Topoloveni Summer Tour, Topoloveni
  • 2018.06.09 – Locul 59 (Categoria 40-50 ani) loc 171 la general –Macin Mountain Fun, Macin
  • 2018.05.20 – Locul 167 (Categoria 40-50 ani) loc 659 la general – Prima Evadare, Bucuresti

    

Hits: 259

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Ariana Goia

Timisoara, Jud. Timis

Membra sportiva in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari in 2017 :

     

Hits: 350

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Bacaoanu Andrei

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari si locuri ocupate : 

   

 
Hits: 1155

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Bagosi Alexandru

Oradea, Jud Bihor

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2018

Participari competitionale : 

  • Locul 2 - Crater Maraton 2016
  • Locul 13 - Crater maraton  2017- locul 13
  • 2017.05.13 - Thermal Trail Race
 
    
 
Hits: 789
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Bejan Claudiu

Timisoara

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2019

 

Palmares : 

  • 2019.09.21 H3ro by Trichallange unde am participat la proba stafeta Olimpic, iar la proba de ciclism, am parcurs aproximativ 40 km. Intreaga echipa s-a clasat la final pe locul 7

 
Hits: 46

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Bendea Lucian

Barcani, Jud. Covasna

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2019

Palmares : 

  • 2019.07.20 - Locul  2  ( 15-18) loc 8la general - Teleferic Challenge, Brașov
  • 2019.07.14 - Locul  1  (elite14-18) loc 6la general - Topoloveni Summer Tour , Argeș.
  • 2019.06.29 - Locul  1  (categoria 14-18) loc 1la general - Maggie's Ranch, Râșnov.
  • 2019.06.16 - Locul  3  (elite 14-22) loc 3la general - Livada cu Cireși, Prahova.
  • 2019.06.07 - Locul  2  (categoria juniori) loc 2 la general - Lupii Dacilor, Câmpulung.
  • 2019.06.01 - Locul  1 (categoria 14-20 ani ) loc 1 la general - Voie Bună, Intorsura Buzăului
  • 2019.06.31 - Locul 1 (categoria 14-20 ani ) loc 8 la general - Bike Race, Brașov
  • 2019.05.12 - Locul 6 (categoria 15-19 ani) loc 44 la general - Prima Evadare , București
  • 2019.04.11 - Locul 1 (categoria juniori) loc 2 la general - Maratonul Vinului, Prahova
                    
Hits: 374
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Bolog Andreea

Timisoara, Jud. Timis

Membra sportiva in cadrul Sectiei de Ciclism si Airsoft, incepand cu anul 2008

Preparator Fizic la Clubul Sportiv GRATZU

Organizator din partea C.S. GRATZU  in cadrul campaniei VERDE PENTRU BICICLETE

Organizatoare si arbitru la competitiile CUPA CETATILOR 

Participanta la  : 

    

 
Hits: 1454
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Bolog Annaiss

Timisoara, Jud Timis

Membra in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

 

 

Participari : 

 
 

  

Hits: 646

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Bolog Gratian

Timisoara, Jud. Timis

Presedintele Clubului Sportiv GRATZU din 26 Decembrie 2008

Coordonator si organizator al ciclului de competitii > Istoric Competitii CUPA CETATILOR
Rider si coordonator proiecte sportive si culturale
Personal blog www.4gratzu.wordpress.com
Web site de fotografie www.g-photo.ro

  

Palmares si activitate : 

 

2019

  • 2019.08.17 - Locul 60 general / 34 categorie de varsta - Transilvania Bike Trails - 1.400 participanti
  • 2019.09.28-29 Organizator al MTB CUP 3 - Cupa Timisului la XCM & XCO 
  • 2019.07.07 Locul 6 Crater Maraton Oradea
  • 2019.05.12 Locul 8 Drumul Regelui
  • 2019.07.29 Casoaia Mtb Race locul 4

2018

  • 2018.03.23 - Locul 48 general - Lunca Timisului Trophy
  • 2018.06.21 - Locul 3 - Qubiz bike ride
  • 2018.04.12 ROCAA MTB Lipova
  • 2018.05.12 - Locul 25 (categ. 30-39) loc 54 general - traseu 56 km - Maratonul Vinului, Prahova
  • 2018.06.20 - Locul 6 Crater Mountainbike Maraton Oradea
  • 2018.09.02 - Locul 9 Arad MTB Trophy

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

  • 2008 DOWNHILL NATIONAL CHAMPION  in Cupa Cetatilor circuit
  • First place NIGHT-RIDE 6-7 September Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC DOWNHILL
  • Second place DOWNHILL 6-7 September Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC DOWNHILL
  • 21 June BiKeEvEnT 12 Tzarcu Peak DH & FR (organizer and rider)
  • 16-18 May BiKeEvEnT 11 Deva Castle DH, FR, XC (organizer and rider)
  • 01-03 May BiKeEvEnT 10 Shiria Castle DH + FR (organizer and rider)
  • 14-15 March BiKeEvEnT 8 Soimos & Shiria Castle DH + FR (organizer and rider)
  • 23 February BiKeEvEnT 7 Soimos Castle DH (organizer and rider)
  • 02 February BiKeEvEnT 6 Soimos Castle DH + FR (organizer and rider)
  • 25-26 January BiKeEvEnT 5 Deva Castle DH (organizer and rider)
  • 11-13 January BiKeEvEnT 4 SIMERIA DH (organizer and rider)

2007

  • Romanian National Downhill Champion 2007, for the second year consecutive of riding  in Cupa Cetatilor circuit
  • Six-th place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC” DOWNHILL Profi 9-th session
  • First place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Caransebes MUNTELE MIC” DOWNHILL Profi 8-th session
  • Second place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Shiria” DOWNHILL Profi 7-th session
  • Third place on „Cupa Cetatilor, Cetatea Shiria” DUAL SLALOM
  • First place on „Fire Challange, DH maxximus January” 73 riders
  • Participant in Viena extreme sports week 09-15.04.2007

2006

  • Place 1 Cupa Cetatilor Muntele Mic
  • Place 12 @ DH , in DornaExtreme MTB Festival
  • Place 15 in Cup Of Hungay, Elite Pro category - foreigners
  • Organizer of Jimbocicleta bike festival
  • Cupa Concordia CROSS-COUNTRY 04 May
  • Crosul Firmelor Timisoara 05 May

2005

  • winner of all officials Downhill races from Romania in 2005 in Cupa Cetatilor circuit
  • First place, Downhill Baia Mare
  • Triathlon Helvetica Profarm
  • Participant in simbolic Tour of France, clasified in first 200 riders from 700 - COMSOFT
  • Place 12 (8) at RED BULL VOZI B.R.E. Belgrad 16-19.06.2005
  • 22 May „Crosul Firmelor Timisoara”
  • Second place Free-ride – Cupa Cetatilor 2005, Second edition
  • First place Downhill – Cupa Cetatilor 2005, Second edition

2004

  • Fist place at Downhill Cetatea Soimos 1 May (former first place was desqualified)
  • 9-th place at Cross-country „CUPA NAPOCA”
  • 8-th place at Downhill Poiana Brasov 2004 aug. at hobby category
  • Second place at Downhill at BikEEvENT III in 29-31 october
  • First place at Monster-Jumps at BikEEvENT III in 29-31 october

2003

  • First place at Downhill Radna
  • Participant at Graz Mountainbike Cup (September 7, AUSTRIA)
  • Participant at Erzberg Trophy (September 14, AUSTRIA)
  • First place at Free-ride Bike-Event
  • Padurea Verde XC
  • First place at Downhill Bike-Event
  • First place as organizer of Bike-Event
  • member in „EVOLUTION SPORTS” club from Graz (AUSTRIA)

2002

  • First place Downhill BIKE EVENT I
  • First place Dirt Jump BIKE EVENT I
  • First place at Downhill Muntele Mic
  • First place at Downhill Tzarcu
  • First place at Downhill Radna
  • First place at Jupanesti

2001

  • First place at Downhill Muntele Mic
  • First place at Downhill Tzarcu
  • First place at Downhill Radna

2000

  • First place at Downhill Tzarcu
  • First place at Downhill Muntele Mic
  • First place at Romanian Tour (Bike tour Romania)
  • First place at Downhill Radna

1999

  • Finalist at dual juniors, Sinaia cora 1400
  • Paticipant at Downhill & Dual Slalom race from 1 Mai, Oradea

1998

  • Participant at national Downhill races
  • Participant at national Cross-Country
  • Participant at national Dual slalom

 

 

Hits: 1578
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Bolog Rafael

Timisoara, Jud Timis

Membru in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

 

Participari : 

      

   

Hits: 782
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Bradin George

Lipova, Jud. Arad

Membru sportiv in cadrul setiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari :

    

 
Hits: 1098

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Buda Ciprian

Bucuresti

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2018

 

Palmares : 

  • 2019.05.18 - Locul 2 (categoria 50+ ani ) PRIMA EVADARE - cel mai mare maraton MTB din Europa Centrala
  • 2019.04.20 - Locul 3  (categoria 50+ ani ) tura scurta RGT Drumul Vinului
  • 2018.11.10 - Locul 1 (categoria 50+) tura scurta RGT The Wall Pucioasa
  • 2018.11.04 - Locul 3 (categoria 50 +) Maratonul Dunarii
  • 2018.10.06 - Locul 2 (categoria 50 +) Haiduci si Domnite
  • 2018.09.15 - Locul 1 (categoria 50 +) Cheia MTB
  • 2018.09.08 - Locul 2(categoria 50 +)  RGT King of Transfagarasan
  • 2018.09.09 - Locul 1 (categoria 50 + )  loc 2 la general tura scurta Campina Open MTB
  • 2018.09.02 - Locul 2(categoria 50 +) Bikefest 2018 MTB Bucuresti
  • 2018.08.23 - Locul 2 (categoria 50 +) Maratonul Olteniei
  • 2018.07.15 - Locul 3 (categoria 50 +) Lupii Dacilor -Trofeul Muscelului
  • 2018.07.08 - Locul 1 (categoria 50 +) Livada cu Ciresi
  • 2018.06.02 - Locul 3(categoria 50+) La Broaste
  • 2018.04.15 - Locul 3  (categoria 50+ ani ) tura scurta RGT Drumul Vinului

          

 

 

 
Hits: 404

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Cohai Abel

Fardea, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Palmares : 

 

 
Hits: 1469

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Cohai Daniel

Fardea, Jud Timis

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari : 

  

 
 
Hits: 1330

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Cornateanu Gabriel

Campulung Muscel, Jud. Arges

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2018

 

 

Palmares : 

  • In data de 14 septembrie 2019 am participat la Ponoarele MTB pe un traseu de 33km unde am reusit sa ma clasez pe un loc 3 la categoria de varsta 18-34.
  • In data de 7 septembrie am participat la Gugulan Mtb Race Caransebe? unde am participat pe un traseu de 31km si am ocupat un loc 3 la categoria de varsta si 6 la general.
  • In data de 1.09.2019 am participat la Campina MTB Open-Race for autism pe un traseu de 21km cu 500m diferenta de nivel unde am obtinut un loc 5 la general si locul 1 la categoria de varsta
  • In data de 31.08.2019 am participat la Maratonul Olteniei pe un traseu de 33km cu 900m diferenta de nivel unde am ocupat locul 2 la general si locul 1 la categoria de vârsta.
  • Pe data de 17.08.2019 am participat la Transilvania Bike Trails Race pe traseul mediu de 42km unde am ocupat locurile 4 la categorie de varsta si 19 general din peste 800 participanti cu timpul de 2:03:46
  • Locul 5 - 21.10.2018 - Gusterita MTB
  • Locul 8 - 16.07.2017 - Lupii Dacilor-Trofeul Muscelului
  • Locul 12 - 05.05.2018 - Ziua B
  • Locul 1 - 02.06.2018 - Pedala in Banie
  • Locul 4 - 08.07.2018 - Livada cu Ciresi
  • Locul 9 - 15.07.2018 - Lupii Dacilor-Trofeul Muscelului
  • Locul 10 - 18.08.2018 - Transilvania Bike Trails Race
  • Locul 2 - 09.09.2018 - Campina MTB
  • Locul 2 - 30.09.2018 - MTB CUP 2 Timis
  • Locul 6 - 06.10.2018 - Haiduci si Domnite

 
 
Hits: 779
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Costan Cristian

Fagaras, Jud. Brasov

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2019

 

Palmares : 

  • 10.07.2017 Bikeathon Cursa  loc 4 general (10km)
  • 09.07.2018 Bikeathon Cursa 22km loc 8 general (22km)
  • 07.07-08.07.2018 TRAC/Bike&Like Loc 147 general 8 categorie (prima zi 3 categorie dar a doua zi pana si nu am finalizat cursa si am ajuns la rezultatul asta pe ambele etape ale concursului) (<19)
  • 21.07.2018 Teleferic Challenge (nu gasesc rezultate )         (20km)
  • 18.08.2018 TBT RACE Saschiz Loc 189 general ,27 categorie (45 km)
  • 25.08-26.08.2018 Maratonu Tarnevei Loc 39 general ,Loc 8 categorie (14-17 ani)
  • 21.10.2018 Sibiu Gusterita MTB Loc 92 general , loc 21 categorie .
  • 18.05.2019 Cozia MTB loc 23general ,loc 8 categorie.
  • 02.06.2019 BikeRace Eldon Loc 22 general ,loc 5 categorie
  • 09.06.2019 Bikeathon 22km, loc 2 general ,1 categorie <20

       

Hits: 250

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Craciun Raul

Oradea, Jud Bihor

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari competitionale : 

2019 

  • 20.06.2019 - Locul 7 ( categoroa Amatori Licentiati ) - Locul 40 general - Turul Municicpiului Cluj - proba de contratimp
  • 21.06.2019 - Locul 7 ( categoria Amatori Licențiați) - Locul 45 general - Turul Municipiului Cluj - proba de fond
  • 22.06.2019 - Locul 5 ( categoria Amatori Licențiați) - Turul Municipiului Cluj- proba de circuit
  • 29.06.2019 - Locul 8 general - MTB Race Sport 4 You
  • 06.07.2019 - Locul 10 ( categoria Amatori Licențiați) - Locul 20 general - Cupa Crater XCO UCI C2
  • 07.07.2019 - Locul 4 ( categoria 19-29) - Locul 15 general - Crater Maraton UCI C3
  • 13.07.2019 - Locul 2 ( categoria 19-29) - Locul 10 general - MTB Ineu 
  • 08.06.2019 - Locul 13 ( categoria 19-29 ) - Locul 79 general - Road Grand Tour - Turul Bihorului
  • 01.06.2019 - Locul 4 ( categoria 14-20 ) - Locul 17 general - Tour de tur 
  • 25.05.2019 - Locul 16 ( categoria Amatori 19-29) - Locul 78 general - Road Grand Tour Zalau , proba de contratimp
  • 26.05.2019 - Locul 6 ( categoria Amatori 19-29 ) - Locul 25 general - Road Grand Tour Zalau , proba de fond
  • 12.05.2019 - Locul 12 ( categoria 18-29 ) - Locul 34 general - Drumul Regelui
  • 05.05.2019 - Locul 5 ( Categoria Amatori licentiati ) - Locul 30 general - Cupa Nationala la Sosea etapa a 2 a
  • 04.05.2019 - Locul 6 ( Categoria Amatori licentiati ) - Locul 65 general - Turul Muicicpiului Deva ( Proba de contratimp )
  • Locul 5 - 30.03.2019 - Lunca Timisului Trophy
  • Locul 15 - 13.04.2019 - Avrig XCO
  • Locul 10 - 14.04.2019 - Avrig MTB Maraton ( Prima etapa din Cupa Nationala la XCM)
  • Locul 3 - 20.04.2019 - Rocaa MTB -Locul 15 general

2018

  • Locul 14 open - 27.10.2018 - Arad Cx Cup
  • Locul 4 - 16.09.2018 - Pedaleaza pe urmele Dacilor
  • Brevet 200 km - 23.09.2018
  • Locul 6 - 30.09.2018 - MTB CUP 2
  • Locul 2 - 06.10.2018 - Coroana Cetatii XCO Deva 
  • Locul 4 - 07.10.2018 - Cupa Nationala a Romaniei la XCM
  • Locul 5 - 02.09.2018 - Arad MTB Trophy , Locul 12 general
  • Locul 8 - 19.08.2018 - Crosul Cetatii , Locul 9 general
  • Locul 9 - 26.08.2018 - Cupa Marghitei
  • Locul 12 - 04.08.2018 - UCI C2 - Herneacova XCO
  • Locul 21 - 07.07.2018 - Festivalul Paradaicilor
  • Locul 3 - 14.07.2018 - Mountain Bike Ineu , Locul 6 la general
  • Locul 9 - 15.07.2018 - Crater Maraton , Locul 25 la general 
  • Locul 2 -16.06.2018 - Qubiz Bike Ride 
  • Locul 6 - Tour de Tour - 09.06.2018 , Locul 18 la general
  • Locul 5 International (categ. 18-29) loc 19 general - Banca Transilvania UCI MTB Maraton
  • Locul 7 (categ. 18-29) loc 48 general - 2018.05.12 - Drumul Regelui
  • Locul 19  - 17 Martie - Primavera Trail Race - categoria 16-29 si locul 115 la general
  • Locul 11- 24 Martie - Lunca Timisului Trophy - categoria 18-29
  • Locul 8 - 14 Aprilie - Rocaa MTB Lipova - categoria 15-20 si locul 34 la general
2017 : 
 2016 : 
  • Locul 10 2016.06.05 -  Crater Maraton
  • Locul 10 2016.09.10 -  Arad Bike Race
  • Locul 50 2016.09.17 - Oradea City Running Day
 
                  
 
Hits: 1163
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Csoma Calin

Barcani, Jud. Covasna

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2019

 

 

Palmares : 

  • 14.07.2019- Locul 1 (categoria 19-29) loc 7 la general Topoloveni Summer Tour standard 40km
  • 01.06.2019 - Locul 2 (categoria 14-20 ani ) loc 2 la general - Voie Bună, Intorsura Buzăului
  • 02.06.2019- Locul 2 (categoria 14-20) loc 6 general BikeRace Brasov Semimaraton
  • 29.06.2019- Locul 2 la general Maggie's Ranch Race
  • 06.04.2019- Locul 3 (categoria 18-29) loc 8 general Garboavele XC 3x 12km
  • 21.07.2018- Locul 3 la general- Teleferic Challenge- Semimaraton
  • 30.06.2018- Locul 2 la general- Maggie's Ranch Race 

      

 
Hits: 268

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Dan Andrei

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul setiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari : 

   

 
 
 
Hits: 975

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Dinu Ion Georgian

Ploiesti, Jud. Prahova

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2019

 

 

Palmares : 

  • 2019.10.13- Locul 1 (categoria 20-30ani ) loc 5 la general -Vreau sa fiu activ Pantau
  • 2019.10.12 - Locul 4 (categoria 19-29 ani ) loc 107 la general -Haiduci si Domnite
  • 2019.08.17 - Locul 36 (categoria 19-29 ani ) loc 245 la general -TBT Race
  • 2019.07.20 - Locul 3 (categoria 19-29 ani ) loc 33 la general -Teleferic Challenge
  • 2019.06.16 - Locul 1 (categoria 19-29 ani  nivel 4) loc 46 la general -Livada cu cireși
  • 2019.05.11- Locul  5 (categoria 19-29 ani ) loc 14 la general - Maratonul Vinului, Prahova
  • 2019.04.07 - Locul 3(categoria 19-29 ani ) loc 234 la general - Ziua B , Cernica, București
  • 2018.10.06 - Locul 6 ( categoria 19-29 ani ) loc 215 la general - Haiduci si Domnite, Moara Vlasiei, Ilfov
  • 2017.07.01- Locul 10 ( categorie 19-29 ani) loc 135 la general - Livada cu cireși , Păulești, Prahova
  • 2018.05.18 - Locul  32( categorie 19-29 ani)  loc 204 la general - Marvin 2018 Maratonul Vinului , Urlați Prahova

        

 
 
Hits: 381
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Farcas Marius

Pecica, Jud. Arad

Membru sportiv in cadrul setiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari :

  • Locul 5 - 2018.04.22 Ziridava Road Race 
  • Locul 2 - 2017 Iarcuri Cornesti Duatlon categoria 19-29, 8 la general
  • Locul 7 general proba 5 km - 2017 RedRun cursa cu obstacole
  • Locul 5 - 2017 Vertical loop 2H, alergare montana
  • Locul 2 - 2017 Electric maraton, proba 10 km, alergare trail, categoria 19-34, 5 la general.
  • Locul 1 - 2014 Cupa Orasului Pecica
  • Locul 34 general - 2013: Szupermaraton 200 km
  • Locul 4 la general Crosul Chisineu-Cris proba 10 km:
  • Semimaraton Bizere, Frumuseni:
    -Locul 8 general - proba 12 km
    -Locul 1 adulti - proba 2,4 km.
      

Pecica

 
Hits: 1021
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Gal Eduard

Timisoara

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2019

 

Palmares : 

  • 2019.10.18 Dh session la vf. Parang
  • 2019.09.14 Progression Session la Arena Platos

    

Hits: 84
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Gavagina Raul

Forotic, Jud. Caras-Severin

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari in 2017 : 

     

Hits: 1153
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Giuchici Ionatan

Timisoara, Jud Timis

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2018

Participari : 

  • 2018 - Locul 9 - 15.07.2018 - Crater Maraton Oradea
  • 2018 - Locul 8 - 19.08.2018 - Transilvania Bike Trails Race (TBT Race)
  • 2018 - Locul 13 (categorie 18-34) - 2018.06.03 Liman Bike Race
  • 2018 - Locul 13 (categorie 18-29) - 2018.03.24 Lunca Timisului Trophy
  • 2018 - Locul 15 (categorie 18-29) 2018.04.14 ROCAA LIPOVA
  • 2018.05.12 - Maratonul Vinului, Urlati, Prahova

           

Hits: 616

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Giurgica Teodor

Campina, Judetul Prahova

Membru in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2018

Participari : 

  • 2018 Locul 1 categ open copii tura lunga. Duatlonul Tara Barsei. 1 Iulie 2018
  • 2018 Locul 1 categ 13-18 Lupii Dacilor. 15 Iulie 2018
  • 2018 Locul 2 categ 13-18 Teleferic Challenge. 21 Iulie 2018
  • 2017 Locul 2 categ 13+ Livada cu Ciresi. 1 Iulie 2017
  • 2017 Locul 2 categ 13-18 Lupii Dacilor. 16 Iulie 2017
  • 2017 Locul 2 categ 13-18 Ziua B. 6 August 2017
  • 2017 Locul 2 categ 12-14 Campina MTB. 3 Septembrie 2017
  • 2017 Locul 8 categ 13-14 Bikexpert Alpine Challenge. 9 Septembrie 2017
  • 2017 Locul 10 categ 13-18 I wheel for Moinesti Zemes. 24 septembrie 2017

                                     

Hits: 695
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Grancsa Daniel

Biled, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2011

Participari :


   

 
Hits: 1054

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Harapu Mircea

Dumbravita, Jud. Timis

Membru Onorific al C. S. GRATZU din 2017

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

 

 
 
Hits: 1116

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Lajos Denis

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari in 2017 :

    

 
 
Hits: 1114
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Mihai Mircea Ioan

Bucuresti

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2019

 

 

Palmares : 

2019

  • Loc 11 (M 20-29) - ZIUA B
  • Loc 14 (M 20-29) - Triada MTB Avrig
  • Loc 11 (M 20-29) - Road Grand Tour Drumul Vinului Seciu
2018
  • Loc 2 (M 20-29) - ZIUA B
  • Loc 3 (M 20-29) - Topoloveni Summer Tour
  • Loc 2 (M 20-29) - Livada cu Ciresi
  • Loc 14 (M 20-29) - Lupii Dacilor - Trofeul Muscelului
  • Loc 2 (M 20-29) - Haiduci si Domnite
  • Loc 7 (M 20-29) - Maratonul Dunarii
  • Loc 13 ( M 20-29)/ 81 gen.  - Prima Evadare
  • Loc 8 (M 20-29)/ 26 gen. - Bike Fest URBAN RACE MTB
  • Loc 22 (M 20-29)/ 86 gen. - Bike Fest URBAN RACE ROAD
  • Loc 8 (M 20-29)/ 35 gen. - Maratonul Vinului Urlati
  • Loc 10 (M 20-29)/ 68 gen. - BUCURESTI MTB RACE - Parcul National Vacaresti
  • Loc7 (M 20-29)/ 15 gen. - Bike Fest DAMILA-MACIUCA VALCEA
  • Loc 14 (M 20-29)/ 65 gen. - Vidraru Bike Challenge
  • Loc 9 (M20 - 29)/ 28 gen. - Macin Mountain Fun
  • Loc 8 (M 20- 29)/33 gen. - BikeXpert Alpine Challenge - Pucioasa
  • Loc  11 (M 20- 29)/ 123 gen. - ROAD GRAND TOUR -DRUMUL VINULUI - SECIU
  • Loc 4 (M 20- 29)/ 64 gen. - ROAD GRAND TOUR - THE WALL- PUCIOASA
  • Loc 30 (M 20-29) - Carpathian MTB Epic
  • Loc 5 (M20-29)/ 30 gen. - SIBIU GUSTERITA MTB
  • Loc 1 (M20-29)/ 9 gen. - Cheia MTB
  • Loc 3 (M20-29)/ 22 gen. MTB Zarnesti Challenge
  • Loc 19 (M20-29) - Calatorie Intre Cer si Pamant- Targu Ocna
  • Loc 14 (M20-29)- Triada MTB Paltinis

             

 

 

 

 

 
 
Hits: 275

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Patriche Mihai

Galati, Jud. Galati

Coordonator sportiv

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari competitionale : 

2019

  •  
  • 30.03.2019 - Locul 13 (categoria 19-34 ani ), loc 19 la general - Lunca Timisului Trophy, Timis.
  • 06.04.2019 - Locul 2   (categoria 19-29 ani ), loc  7  la general - Gârboavele XC, Galati
  • 13.04.2019 - Locul 8 (categoria 19-29 ani ), loc 23 la general - Triada MTB Avrig XCO, Sibiu
  • 14.04.2019 - Locul 8 (categoria 19-29 ani ), loc 39 la general - Triada MTB Avrig XCM, Sibiu
  • 04.05.2019 - Locul 7 (categoria 19-29 ani ), loc 56 la general - Tour of Thassos, Grecia
  • 05.05.2019 - Locul 7 (categoria 19-39 ani ), loc 12 la general - MTB Thassos, Grecia
  • 11.05.2019 - Locul 3 (categoria 19-29 ani ), loc 17 la general - Maratonul Vinului, Prahova
  • 19.05.2019 - Locul 8 (categoria 19-29 ani ), loc 62 la general - Prima Evadare, Bucuresti

2018

  • Locul 15- 20.05.2018- Prima Evadare, Bucuresti
  • Locul 9- 02.06.2018- UMF BikeDays XCO, Targu Mures
  • Locul 11- 03.06.2018- UMF BikeDays XCP, Targu Mures
  • Participant - 09.06.2018- Macin Mountain Fun, Macin
  • Locul 7- 24.06.2018- Vidraru MTB CN XCM, Vidraru.
  • Locul 4- 14.07.2018- MTB Academy Cup, CN XCO, Campionatul Balcanic XCO, Câmpulung
  • Locul 3- 15.07.2018- Lupii Dacilor Trofeul Muscelului XCM, Câmpulung
  • Locul 1- 21.07.2018- Teleferic Challenge, Poiana Brasov
  • Locul 3 - 05.05.2018- Ziua B, Bucuresti
  • Locul 3 - 18.02.2018- Roti pe Gheata, Iasi
  • Locul 4 - 14.04.2018- Garboavele XC, Galati
  • Locul 5 - 12.05.2018- Maratonul Vinului, Urlati
  • Locul 9 - 24.03.2018- Lunca Timisului Trophy, Timisoara
  • Locul 14- 29/04/2018- MTB Thassos Cup, Thassos, Grecia

2017

  • Locul 2 la categoria 19-29 de ani si 23 la general - 2017.06.24 Vidraru Bike Challange editia a 4-a
  • Locul 2 la categoria 19-29 de ani si 2 la general - Tiglina XCO 2.07.2017
  • Locul 3 la categoria 19-29 de ani si 84 la general - Topoloveni Summer Tour 17.06.2017
  • Locul 4 la categoria 19-29 de ani si 34 la general - Teleferic Challenge 23.07.2017
  • Locul 4 la categoria 19-29 de ani si 29 la general - Maratonul Dunarii 28.10.2017
  • Locul 5 la categoria 19-29 de ani si 23 la general - Maratonul Olteniei 26.08.2017
  • Locul 7 la categoria 19-29 de ani si 40 la general - Bucuresti MTB Race 4.11.2017
  • Locul 8 la categoria 19-29 de ani si 48 la general - Macin XC 11.06.2017
  • Locul 9 la categoria 19-29 de ani si 42 la general - Transilvania Bike Trails 19.08.2017
  • Locul 10 la categoria 19-29 de ani si 52 la general - Gârboavele XC 8.04.2017
  • Locul 11 la categoria 19-29 de ani si 35 la general - Bikefest 02.09.2017
  • Locul 11 la categoria 19-29 de ani si 47 la general - BikeXpert Alpine Challenge 9.09.2017
  • Locul 14 la categoria 19-29 de ani si 61 la general - LaCris MTB Race 30.04.2017
  • Locul 16 la categoria 19-29 de ani si 95 la general - Avrig MTB Race 7.05.2017
  • Locul 20 la categoria 19-29 de ani si 97 la general - MoonTime Bike 14.10.2017
  • Locul 20 la categoria 20-29 de ani - 2017.03.25 Lunca Timisului XCO
  • Locul 23 la general - RocketBike Fest 30.09.2017
  • Locul 40 la categoria 19-29 de ani si 274 la general - Prima evadare 21.05.2017
  • Locul 61 la general - 2017.04.29 ROCAALIPOVA
  • Locul 98 la general - Bucharest Marathon 10k Race 15.10.2017
  • La Broaste 27.05.2017
 
                                 
Hits: 1107
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Petcu Gabriel

Bucuresti

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2019

 

 

Palmares : 

  • 24 August 2019 Explorer MTB Challenge 2019 Tura scurta A fost o cursa foarte faina, cam torida. Traseul foarte frumos si atmosfera super. Am putut obtine doar un loc 10 la general si 3 la Categoria de varsta M 19-29 ani.
  • 17 august 2019 Transilvania Bike Trails 2019 Tura Scurta 43 km Am participat la TBT Race, un concurs foarte bine organizat, cu o atmosfera super ! A fost prima mea 
  • In data de 1.09.2019 am participat la Campina MTB Open-Race for autism. Am participat la traseul lung, alaturi de cei mai puternici rideri la ora actuala. 
  • Locul 3 Tura Standard (36 km) la Cat 19-29 Niv. 2
  • Locul 5 General Tura Standard (36 km)
  • Loc 1 Maratonul Dunarii 2018 Masculin | 19 - 29 ani (NVL 3)
  • Loc 2 Maratonul Dunarii 2017 Masculin | 19 - 29 ani (NVL 4)
  • Loc 12 Urban Race(Bikefest) 2018, sosea Masculin 15-29

                 

Hits: 299

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Petrisor Madalin

Giarmata, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participant de lupte libere, atletism si fotbal

    

Hits: 923
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Prunoiu Ioan

Campulung, Jud. Arges

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari competitionale : 

  • Locul 7 (Categoria Cyclocross) 2018.03.24 Lunca Timisului Trophy
  • Locul 22 (Categoria 19-29ani) 2018.04.21 Avrig Mountain Bike Race
  • Locul 1 la general Triatlon mixt-Triatlon Invictus,,Pe Arges in jos" Pitesti 29.04.2017
  • Locul 1 la categoria 19-29 de ani si locul 30 la general Traseu scurt-Lupii Dacilor Trofeul Muscelului 16.07.2017
  • Locul 2 la categoria 19-29 de ani si locul 28 la general Traseu scurt-Lupii Dacilor Trofeul Muscelului 16.07.2016
  • Locul 5 la categoria 19-29 de ani si 11 la general Amatori-Poiana Brasov XC Race  31.07.2016
  • Locul 6 la categoria 15-18 de ani si 45 la general Traseu scurt-Lupii Dacilor Trofeul Muscelului 21.07.2014
  • Locul 7 general-Muscel Trail Race 18.10.2014
  • Locul 7 la categoria 19-29 de ani si locul 43 la general-Avrig MTB Race  07.05.2017
  • Locul 8 la categorie si 14 la general-Gusterita MTB Race 24.10.2017
  • Locul 10 la general stafeta Triathlon olimpic-TriChallenge Mamaia 16.09.2017
  • Locul 53 la categoria 19-29 de ani si 313 la general-Prima Evadare 10.05.2016
  
 
Hits: 1001
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Raveica Ionel

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2018

Palmares : 

  • 20.04.2019 - Locul 18/44 MTB 21/30 M locul 107/238 general - ROCCA MTB Lipova 
  • Locul 35 - 28.10.2018 Arad CX Cup open
  • Locul 30 - 14.10.2018 Bike Attack Reșița
  • Locul 9 - 29.09.2018 MTB CUP 2 XCO
  • Locul 14 - 21.10.2018 Pietroasa Country Ride

     

Hits: 469

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Saftoiu Lucian

Dorobeta Turnu Severin, Jud. Mehedinti

Membru sportiv in cadrul setiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari :

  • 2018 - Locul 12 (CATEGORIA 18-29 ANI) - 12.05.2018 - DRUMUL REGELUI MTB
  • 2018 - Locul 14 - 03.06.2018 - LIMAN BIKE RACE 
  • 2018 - Locul 5 - 09.06.2018 - KARST ISVERNA MTB RACE
  • 2018 - Locul 10 - 02.09.2018 - ARAD MTB TROPHY
  • 2018 - Locul 28 (categoria 21-30) - 2018.04.14- ROCAA LIPOVA MTB
  • 2018 - Locul 12 (categoria 19-29) - 2018.05.12- DRUMUL REGELUI 5 MTB-COM. PETRIS
  • 2017 - Locul 33 - CBT Nadrag
 
 
 
Hits: 1024
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Sarbovan Radu

Timisoara, Jud. Timis

Vicepresedintele C. S. GRATZU din Noiembrie 2017

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2009

Participari :

  

Hits: 1004
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Stanciu Gabriel

Fibis, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari : 

    

Hits: 960
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Tanasa Andrei

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Airsoft, incepand cu anul 2017

Participari :

   

Hits: 1051
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Toca Silviu

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari competitionale : 

  •  
 
    
Hits: 935

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Toma Caius

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2017

Participari in 2018 : 

Participari in 2017 : 

    

 
 
Hits: 1255

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

Tomescu Gabriel

Timisoara, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul Sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2009

Participari competitionale : 

 
 
Hits: 910
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Voaides Mihai

Lugoj, Jud. Timis

Membru sportiv in cadrul sectiei de Ciclism, incepand cu anul 2018

Palmares : 

  • Locul 4 - 21.10.2018 - Pietroasa country race

      

 
 
Hits: 507
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Membri Simpatizanti

Abu Amir 
Adorjan Ludovic Robert
Alpredi Andrei 
Amariei Alexandru 
Amuraritei Mihai - Danut 
Andoniu Catalin 
Andreascec George 
Anica Stefan 
Apopei Darius 
Ardelean Cristian 
Arelean Dan 
Babescu Eugen 
Baciu Gabriel 
Badelita Florin
Baluta Marian 
Bancila Razvan 
Bereczki Andrei 
Bodea Sergiu 
Bohoru Andrei 
Bolog Andreea 
Bora Flavius-Florin 
Borcovici Andrada 
Botas Victor 
Botei Daniel 
Brasneanu Vlad
Brojban Alexandru 
Budau Flavius 
Bugnar Carmen 
Bulearca Mario 
Buse Robert Alexandru 
Carol Robert-Alexandru 
Ceciuleac Cosmin 
Chepetan Emil 
Chirita Alexandru 
Cioara Aurel
Colac Calin Paul 
Colcher Casian 
Cozma Razvan
Craciun-Bal Marian Alexandru 
Cretu Alin 
Crismariu Vlad - Petru 
Cristiana Crisan 
Crivineantu Catalin 
Csurovschi Calin 
Cuciorva Iulian 
Czifrak Iosif 
Damian Darius 
Darlea Dominic
David Andrei Razvan 
Don IOSIF ADRIAN 
Donka Gabriel 
Dorneanu Narcis 
Draghia Ovidiu-Ciprian 
Drind Marius-Daniel 
Duca Alin 
Duciuc Razvan-Florin 
Duicu Gabriel Alin 
Dumele Adrian
Dumitrescu Razvan 
Farcalau Sebastian Adrian
Farcas Marius Dorin
Fechete Marcel 
Filip Cristian 
Filip Lucian 
Florian Claudiu Andrei 
Fota Denisa 
Gainaru Razvan 
Galatan Cosmin 
George Ioan 
Ghidim Flavius-Mihai 
Giuchici Bogdan-Alexandru 
Gornic Andrei 
Gugu Dragan Alexandru 
Gurica Ovidiu 
Gyapjos Silviu 
Gyarmati Erik-Thomas 
Halasz Szabo Arnold 
Hategan Razvan Andrei 
Herman Brigitte 
Hodarnau Cladiu - Danut 
Horatau Adrian Cristian 
Hui Dumitru Marian
IACOB Marius Lucian 
Ibrasi Alexandra 
Ilies Catalin Stefan 
Istoc Marius 
Ivanov Alexandru 
Izvernariu Bogdan
Izvernariu Vlad 
Jenes Szabolcs 
Jifcovici Silviu
Kercsov Boris 
Kolasz Richard 
Kui Beniamin 
Kun Tivadar - Hunor 
Lazar Augustin Gabriel 
Leanca Andrei 
Lorincz Andras 
Lucian  Florin Mihai 
Lungu Adrian
macra ovidiu 
Madalin Olteanu
Madura Andrei 
Maios Gheorghe
Manda Catalin 
Marian Vlad 
Matei Raul-Alin 
Mateiu Andrei 
Mateut Ioan - Lucian 
Maus Robert 
Melneciuc Casian 
Mihai Ionut Pavel
Mihaita Alexandru 
Mihali Andrei-Vasile
Mioc Ciprian 
Moga Alexandra 
Moga Claudiu Dan 
Morar Radu-Teodor 
Morosanu Adrian Florin Vasile 
Muntean Adrian 
Nae Alin Florin 
Neacsu Emilian 
Neagoe Adrian 
Neagu Constantin 
Neamt Florin 
Negoita Leonard 
Negomireanu Bogdan 
Nemeth Gabor Mihaly 
Nica Darius 
Nichita Catalin 
Nichitut Vasile 
Novac Catalin 
Ocoliceanu Adelina-Larisa 
Ogarcin  Vlad 
Olar Cristina
Olaru Razvan Gabriel
Olteanu Flavian 
Omilescu Sebastian 
Oprea Eugen - Paul 
Oprea Paul Eugen 
Oriol Anca 
Oriol Eugeniu 
Padure Carmil 
Palcovici Bianca 
Paraschiv Oana Maria 
Pataki Cristina 
Pavelescu Corina 
Pavelescu Daria 
Petrascu Marius Mihai 
Petrov Marco 
Petrovics Emil-Alex 
Pintili Livia 
Pintilie Bogdan 
Pitur Roxana 
Plesescu Alexandru Flavius
Poenaru Alexandru 
Pojar Raul-Alin 
Popa Cosmin 
Popan Nicola Vasilica
Popescu Liliana Melania 
Postolache Ciprian Adrian 
Prejban Mircea -Adrian 
Purje Marcel Ionut 
Rados Mariana Claudia 
Radu Darius 
Radu Felix 
Rasca Ionel 
Rogobete Alexandra-Violeta 
Romosan Radu-Adrian 
Rosu Cosmin
Rosu Simona Mihaela 
Rosz Adrian 
Rotariu Alin 
Rotariu Marius 
Rusandu Robert
Sabadus Bogdan 
Sabau Alexandru 
Samsoniu Robert-Eduard
Sandor Ciprian 
Sandor Vera 
Sandu Ciprian
Sarca Adela 
Sarghi Adrian 
Sava Alexandru 
Schon Eduard Adams 
Secu Cristian Daniel 
Seculici Laurentiu-Ionel 
Sein Eduard
Sein Sebastian
Sendroiu Severian 
Sera Robert-Alexandru 
Sighisorean Silvia 
Sirbu Alexandru 
Sos Adrian 
Stanisav Chris 
Stefan Alexandru
Stefan Alexandru 
Stefan Laura 
Stetco Roland 
Stoia Sergiu Petru 
Stoian Claudiu 
Sulu Adrian Ion 
Szabo Iosif 
Tampu Florin Danut 
Tanatcu Andrei
Taroi Radu 
Tatarici Cosmin 
Telteu Dumitru 
Thomas Grosjean
Toader Alin Tudor 
Toca Silviu
Toderoni Claudiu 
Tofan Constantin Alexandru 
Toma Paul Catalin 
Tomescu Gabriel 
Toparcean Angelo Flavius 
Trif Claudiu - Mircea 
Truta Iris Cristina 
Truțulescu Dorin
Tulea Antonia Bianca 
Tulea Florin Marius
Ursachi David 
Ursu Petru 
Vasile Razvan 
Vasile Silviu 
Vieru Cosmin-Andrei
Vieru Vlad 
Vlasceanu Bogdan 
Voicu Alexandru 
Vrabie Adrian-Marius 
Zamosteanu Ovidiu
Zierler Tarnovan Arthur Alexandru 
Zoia Robert 
Zorlentan Cristian-Denis 
Zsizsik Csaba
 
 
Hits: 1134

Sponsorii, partenerii si colaboratorii Clubului

                                                                                                              

TOP